Najnowsze komentarze

 • Szkalowania ciąg dalszy...?
  Bruno
  Proszę pamiętać ze Szczepocki to jedna osoba fakt ze znaczaca ale wokół niego zgromadzić się mogą ...

  Czytaj więcej...

   
 • Szkalowania ciąg dalszy...?
  Marcin
  Co tu dużo gadać Chojnowski i jego wpływowi POplecznicy przestraszyli się ewentualnego referendum ...

  Czytaj więcej...

   
 • Szkalowania ciąg dalszy...?
  Bruno
  No tak kolejną aferą gruntową pochłonięci są włodarze Nowej Jakości ale czy warto robić pokazówkę?

  Czytaj więcej...

   
 • Szkalowania ciąg dalszy...?
  alan
  Chyba obecna władza przegieła troche tym razem bo cos mi sie wydaje ze to pojdzie rykoszetem w droga ...

  Czytaj więcej...

   
 • Szkalowania ciąg dalszy...?
  ja..
  @Gość, ale sensację odkryłeś!!!, powieś jeszcze dzisiejsze "nowiny" dotyczące Fundacji w swoim ...

  Czytaj więcej...

   
 • Szkalowania ciąg dalszy...?
  Gość
  To nie fundacja miała straty, lecz państwo, którego grunty były sprzedawane za bezcen pod fikcyjne ...

  Czytaj więcej...

   
 • Szkalowania ciąg dalszy...?
  sami swoi
  coś mi sie zdaje że w fundacji i gmninie jest taki sam porządek jak u Mazura na działce :))) ...

  Czytaj więcej...

 
                                         
Z przymrużeniem oka...

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 8 kwiecień 2015

Drodzy Forumowicze!

Zgodnie z obietnicą prezentujemy kolejny materiał przesłany na naszą skrzynkę pocztową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , za który serdecznie dziękujemy. Tym razem odrobina humoru.

 
Radosnego Alleluja!

4 kwiecień 2015

 

 


 
Jak panowie Gajda z Kuszczakiem Eko–Benz do Kleszczowa ściągali…?

4 kwiecień 2015

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie?!

 
Radni „Razem dla Gminy Kleszczów” transferują 20 milionów do Bełchatowa

3 kwiecień 2015

Podczas ostatniej sesji wywiązała się dynamiczna dyskusja w punkcie dotyczącym wniosku Sławomira Chojnowskiego, wójta Gminy Kleszczów, o przekazanie do Eko-Regionu Bełchatów, 20 milionów złotych, poprzez objęcie w niej kolejnych udziałów. Obecny był także prezes firmy, pan Andrzej Kaczmarek wraz z  księgową. Dyskusja była pełna emocji, jednak po jej wysłuchaniu nasuwa się pytanie,  dlaczego w ogóle radni postanowili wikłać w to naszą Gminę? Czy w Kleszczowie brakuje pieniędzy i musimy ich szukać w tak ryzykownym biznesie?

 
Ten „stary niedobry zarząd" - czy na pewno?

29 marzec 2015

21.737 zł, tyle pobiera co miesiąc z kasy Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów jej nowy zarząd, który jeszcze nie tak dawno, wraz z Wójtem Sławomirem Chojnowskim, zaciekle opowiadał się za jej likwidacją

 
20 milionów dla bełchatowskiego Eko-Regionu – Wójt Chojnowski brnie dalej

27 marzec 2015

Na dzień 31 marca została zaplanowana kolejna sesja Rady Gminy Kleszczów. Jednym z punktów, który od dłuższego już czasu budzi emocje wśród mieszkańców, jest bezprecedensowy przypadek w historii naszej Gminy, przekazania potężnej kwoty komercyjnej spółce. 20 milionów to odczuwalna suma nawet  dla Gminy Kleszczów. Czy Kleszczów rzeczywiście potrzebuje inwestować w bełchatowski biznes?

 
120 tysięcy złotych publicznych pieniędzy wyrzuconych w błoto?

23 marzec 2015

Przypomnijmy, w ubiegłym roku zewnętrzna kancelaria prawna przygotowała dla Wójta Chojnowskiego donos do prokuratury na byłych członków zarządu Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów. Już wtedy sprawa ta budziła ogromne kontrowersje wśród radnych poprzedniej kadencji jak i wśród  mieszkańców. Nie tylko ze względu duże koszty kancelarii czy zasadność wydatkowania, ale również na sam fakt, że zatrudnia się kancelarię w sytuacji, kiedy w urzędzie gminy pracuje kilku prawników. 

 
Onet.pl - Zarzuty dla ratowników po tragedii w Kleszczowie

19 marzec 2015

Poniżej zamieszczamy informację dotyczącą Solparku, która ukazała się we wczorajszych wiadomościach portalu Onet.pl.

 
Henryk Michałek - Radny Rady Gminy Kleszczów

18 marzec 2015

Potwierdzam oficjalnie to co napisał internauta pod nickiem @ciekawski. Wczoraj tj. 17 marca 2015, odbyło się posiedzenie komisji budżetu, na której dyskutowana była sprawa dokapitalizowania- dofinansowania, zwana podniesieniem wysokości udziałów w spółce Ekoregion Bełchatów., w której Gmina Kleszczów ma 21% udziałów. Przypominam Państwu, że spółka ta starała się już w poprzedniej kadencji czyli 2010-2014 o dofinansowanie z naszej Gminy w wys. 8 mln. zł. (słynne zabiegi p. Rzeźnika i p. Chojnowskiego), których poprzednia Rada Gminy nie przyznała.

 
Dziennik Łódzki - Mąż radnej dostanie od gminy pół miliona

17 marzec 2015

Poniżej prezentujemy artykuł, który ukazał się na stronie tytułowej we wczorajszym  "Dzienniku Łódzkim". O sprawie pisaliśmy na naszym portalu już w lutym.

 
Dofinansowanie czy może zwykła grabież 30 milionów?

16 marzec 2015

Już w najbliższy wtorek, 17 marca, Komisja Budżetu, Rozwoju, Rolnictwa i Ochrony Środowiska zajmie stanowisko w sprawie wniosku spółki EKO-REGION Sp. z o. o. z/s w Bełchatowie o zwiększenie liczby udziałów  w kapitale zakładowym spółki przez Gminę Kleszczów. Należy zadać uzasadnione pytanie, dlaczego to my mamy finansować tę rynkową spółkę i narażać nasze pieniądze na ryzyko ich utraty? Kto tak naprawdę ma w tym interes?

 
A jednak był protest wyborczy!

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 11 marzec 2015

Drodzy Forumowicze!

Zgodnie z zapowiedzią publikujemy kolejny materiał przesłany na naszą skrzynkę pocztową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Ze względu na specyfikę otrzymanej korespondencji poniżej, zgodnie z prośbą autora, publikujemy jej niezmienioną treść.

 
Dzień Kobiet