Najnowsze komentarze

 • Ile kosztują interesy Wójta z PGE?
  gery
  Słyszałem ostatnio, że Twój Kleszczów stara się przez niejakiego Koca załatwić sobie w Bełchatowie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Ile kosztują interesy Wójta z PGE?
  sąsiad
  @taki-tam, odnośnie budowy drogi przez wkop, na koszt i wszelkie ustępstwa Gminy, podobno ...

  Czytaj więcej...

   
 • Ile kosztują interesy Wójta z PGE?
  taki-tam
  Panie Chojnowski i panie Hudzik pytam was, był po stronie Gminy w tym "zespole roboczym" odnośnie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Ile kosztują interesy Wójta z PGE?
  filip
  przychodzi czas na wszystkich , tak jak opluwano Szczepockiego i jego ludzi , tak dziś przyszedł czas ...

  Czytaj więcej...

   
 • Ile kosztują interesy Wójta z PGE?
  szperacz
  Są wyniki wyborów w Kleszczowie : pan Duda A.-1922 głosy ,co stanowi 77,5%, pan Komorowski 558 głosów ...

  Czytaj więcej...

   
 • Ile kosztują interesy Wójta z PGE?
  rycho
  Ciekawe czy radny Rożniatowski odpiął już Bronkowy kotylion wielkości pokrywki garnka, którym tak się ...

  Czytaj więcej...

   
 • Ile kosztują interesy Wójta z PGE?
  Madzia
  Mam pytanie, kto wygrał w Kleszczowie wybory prezydenckie? ja osobiście wolałbym żeby był nim pan A.

  Czytaj więcej...

 
                                         
Pół miliona złotych „na telefon” dla Firmy Usługowej „INSTAR” Mariusz Tarkowski?

26 luty 2015

Bardzo burzliwy przebieg miała ostatnia sesja Rady Gminy, a zwłaszcza punkt dotyczący zmian w budżecie gminy Kleszczów. Przypomnijmy, Wójt Sławomir Chojnowski wystąpił z wnioskiem o dokonanie zmiany/przeniesienia w planie wydatków budżetu gminy. Zwiększenie wydatków dotyczy kwoty 500 000 złotych, która, jak czytamy w uzasadnieniu ma zostać wykorzystana na zapłatę Firmie Usługowej „INSTAR” Mariusz Tarkowski z/s w Kleszczowie.

 
Nieodgadniony uśmieszek Wójta - wspomnień czar po zebraniach wiejskich

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 24 luty 2015

Drodzy Forumowicze!

Miło nam poinformować, że na naszą skrzynkę pocztową Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wpłynęły pierwsze emaile. Wszystkim, którzy do nas napisali bardzo serdecznie dziękujemy. W miarę możliwości będziemy starać się publikować je w formie i czasie zgodnie z życzeniem autorów. Poniżej zamieszczamy pierwszy z nich w temacie jak w nagłówku.

 
Gmina zapłaci pól miliona złotych dla „INSTAR” Mariusz Tarkowski?

19 luty 2015

W dniu 17 lutego br. Komisja Budżetu Rozwoju Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Gminy Kleszczów nie jednogłośnie zaakceptowała wniosek podpisany przez Wójta Sławomira Chojnowskiego dotyczący dokonania zmiany/przeniesienia w planie wydatków budżetu Gminy Kleszczów.

 
Derby Kleszczowa!

11 luty 2015

W minioną sobotę na murawie w Solparku odbyły się po raz pierwszy derby naszej gminy pomiędzy klubami Alfa Kleszczów a Omega II Kleszczów.

 
Podsumowanie zebrań wiejskich

9 luty 2015

W dniach od 19 stycznia do 4 lutego tego roku podczas zebrań wiejskich w naszej gminie odbyły się wybory na sołtysów i do rad sołeckich.

 
Bełchatowski Eko-Region, czy to na pewno sprawa Kleszczowa?

6 luty 2015

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Kleszczów nie brakowało emocji, a wszystko to za sprawą kilku kontrowersyjnych tematów. Jednym z nich była kwestia dokapitalizowania bełchatowskiej spółki "EKO-REGION". W tej sprawie Zarząd spółki zwrócił się do Wójta Gminy Kleszczów z propozycją zwiększenia ilości posiadanych udziałów przez gminę i podniesienie kapitału o kolejne 30 000 000 zł.

 
Witamy!

Drodzy Mieszkańcy Gminy Kleszczów,

Będziemy mieć wielką satysfakcję jeśli to miejsce przyczyni się choć trochę do wiekszej niezależności oceny sytuacji w naszej gminie. Liczymy także na Waszą przychylność i wsparcie. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi co do funkcjonowania portalu i liczymy na sugestie jakimi Waszym zdaniem tematami powinniśmy się zająć. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii oraz przekazywania dowolnych informacji dotyczących wydarzeń mających miejsce w naszej gminie w formie krótkich wpisów, listów, artykułów, felietonów czy po prostu zdjęć. Jest to dla nas bardzo ważne, bo chcielibyśmy tworzyć ten portal wspólnie z Wami. Dlatego udostępniamy bezpieczną skrzynkę pocztową, na którą można słać powyższe materiały, także incognito. Adres skrzynki to: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Ten apel jest skierowany do wszystkich tych, którym leży  na sercu dobro naszej małej ojczyzny i mają coś do powiedzenia w sprawach ważnych, ale i w tych po prostu dotyczących życia codziennego naszej gminy. Zachęcamy także do brania czynnego udziału w ciekawych dyskusjach na naszej stronie. Kolejne artykuły już niebawem. Serdecznie zapraszamy.

 GminaKleszczow.Info Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - 2015