Najnowsze komentarze

 • Droga nie wiadomo skąd, nie wiadomo dla kogo i nie wiadomo po co...
  tubylec
  Ten młodzieniec z Łuszczanowic co zapragnął być wójtem pochodzi przecież z rodziny tzw „Misiewiczów”.

  Czytaj więcej...

   
 • Droga nie wiadomo skąd, nie wiadomo dla kogo i nie wiadomo po co...
  Młody
  Do kolegów którzy są za referendum ja też popieram i oby jak najszybciej odsunąć tą żałosna i cwaniacką ...

  Czytaj więcej...

   
 • Droga nie wiadomo skąd, nie wiadomo dla kogo i nie wiadomo po co...
  Jan
  W Kleszczowie za czasów wójtowania Chojnowskiego prawie wszystkie wysokie stanowiska(opró cz tych ...

  Czytaj więcej...

   
 • Droga nie wiadomo skąd, nie wiadomo dla kogo i nie wiadomo po co...
  Greg
  Jak Chojnowski posunie się dalej z budową drogi dla Bełchatowiaków, to wiadomo że mają swoje układy.

  Czytaj więcej...

   
 • Droga nie wiadomo skąd, nie wiadomo dla kogo i nie wiadomo po co...
  Tomek
  A co tam z panem michalem M. Sluchy chodza ze ma zostas vice wójtem?bo ze kierowniczkiem w zakladzie ...

  Czytaj więcej...

   
 • Droga nie wiadomo skąd, nie wiadomo dla kogo i nie wiadomo po co...
  obywatel
  Nawet ludzie z zewnątrz widzą że w Gminie Kleszczów źle się dzieje. Trzeba niestety przyznać im rację ...

  Czytaj więcej...

   
 • Droga nie wiadomo skąd, nie wiadomo dla kogo i nie wiadomo po co...
  pracownik
  a kiedy strefa w Bogumiłowie zostanie skomunikowana z częścią północna w kierunku kluk ? tam nie ...

  Czytaj więcej...

Forumowicze listy piszą

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. 7 listopad 2016

Poniżej na prośbę jednego z forumowiczów publikujemy udostępniony przez niego link do arykułu dotyczącego naszej Gminy.

Źródło: http://wyborcza.pl/7,75398,20929731,koniec-polskiego-kuwejtu-zostanie-wielki-wykop-pieniedzy.html#BoxGWImg

 

Komentarze  

 
#9 tajniak 2016-11-20 01:57
Rzeczywiście ten sam fiat nr rejestracyjny LWM 5801. :)
Ale ja wam opowiem jeszcze lepszą bajkę. Słyszałem pod sklepem, że jeden radny z Łuszczanowic do spółki z jeszcze kimś, zakupił posiadłość z licytacji komorniczej u zbiegu ulic Źródlana, Kwiatowa. Działka ogrodzona, podwójna tak z 20 arów, chałupa piętrowa z piwnicą na zicher, garaż, basen, wszystko tujami dookoła obsadzone i diabli wiedzą co jeszcze za bagatelka 350 tys. :)
Cytować
 
 
#8 baca 2016-11-19 21:34
prokuratury?? a w jakim celu
Cytować
 
 
#7 Payryk 2016-11-18 14:02
Zawiadomienie prokuratury bedzie !!!!!!
Pozdrawiam
P
Cytować
 
 
#6 dukat 2016-11-14 16:31
Ten sam wypisz wymaluj.
http://www.bip.kleszczow.pl/res/serwisy/pliki/14216797?version=1.0

http://otomoto.pl/oferta/fiat-ducato-fiat-ducato-9-osobowy-okazja-ID6yE2KN.html#
Cytować
 
 
#5 taki-tam 2016-11-14 15:22
Mam kilka pytań w związku z wpisem kogoś pod linkiem "tomrk", po pierwsze czy radnemu jako fundatorowi, osobie pełniącą funkcję było nie było finansjery wobec Zakładu Komunalnego- Spółki ze 100% udziałem Gminy, było nie było w jakiś sposób przełożonemu dla osób Zarządu wolno było startować w takim przetargu?? moim zdaniem nie! Po drugie jaki był ten przetarg ,a mianowicie: ograniczony ?,czyli np. tylko dla mieszkańców Gminy, jeśli tak to była by to chyba korupcja na całego, taka klasyczna ustawka. Po trzecie kiedy w końcu działaniom naszej obecnej ekipy "rządzącej" Gminą Kleszczów przyjrzą się Organa Państwa np. CBA, Prokuratura, NIK odpowiedzialne za prawidłowe ,zgodne z prawem wydawanie naszych publicznych pieniędzy??, może czekają na donos?, a może już ktoś "załatwił" dla naszych gladiatorów z Gminy jakieś "przychylne oko" u ludzi decydujących o przestrzeganiu prawa?? To co się wyprawia obecnie w Kleszczowie to naprawdę jakiś horror, szastają kasą ile się tylko da, robią dwudziesto- milionowe prezenty dla komercyjnych firm, przyznają nawet fryzjerom po 90 tys. nagród, budują dwa -trzy razy drożej niż inne Gminy np. przedszkola, drogi czy o zgrozo remontują i modernizują Ośrodek Zdrowia za piętnaście milionów. Jeżeli w tej ostatniej sprawie ,czyli wyprzedaży majątku Gminy, miałby brać udział jeszcze w sposób niedopuszczalny jakiś radny, to sprawa naprawdę wymaga szybkiej interwencji organów ścigania. Jak to ma być ta "nowa jakość" zapowiadana przez tą ekipę podczas ostatnich wyborów, to znaczy że mieszkamy w jakiejś Republice bananowej, gdzie dominują kolonizatorzy, a lud musi zadowolić się tym że oni zgadzają się aby mogli się rozmnażać. Pozdrawiam i czekam na przebudzenie się odpowiedzialnyc h za Państwo, tak nie może być do jasnej-ciasnej. .....!
Cytować
 
 
#4 Payryk 2016-11-14 13:22
Tomek podaj link do Ducato !!! Zobaczymy
Cytować
 
 
#3 tomrk 2016-11-12 16:07
przetarg w gminie kleszczow maszyn z zakladu komunalnego, fiat dukato zakupiony niby przez przetarg, dukato sprzedane panu radnemu z czyzowa, juz to dukato widnieje na alegro do sprzedana za jeszcze raz wieksza kase niz bylo wystawione do przetargu. wiec po co te przetargi????po dstawione? aby pan radny zarobil? kupuje graty i nabija ludzi w butelke. nawet z rodziny sprzedal auto z popsutym silnikiem, tylko jak sprawa wyszla na jaw to mu kuzynek nie darowal i pan radny na wlasny koszt robil remont silnika. ludzie uwazajcie na tego pozal sie boze handlarza
Cytować
 
 
#2 amigo... 2016-11-09 19:39
Koniec kasy w Kleszczowie rozpoczął się już dawno, było to wtedy gdy p. Tarkowska jako wójt mimo oporów jej ówczesnych partnerów samorządowych zatrudniła w Urzędzie Gminy, praktycznie nie znanego z przeszłości ,poglądów, politycznych zobowiązań i zamiarów człowieka z zewnątrz, na bardzo wysokim stanowisku. Mało tego nie wzięła pod uwagę tego ,że w Gminie nie było wówczas vice-wójta i ten człowiek mógł robić co mu się rzewnie podobało, lub mógł swobodnie działać według instrukcji osób z zewnątrz. Jak teraz dobitnie widać, ten spec wykorzystał jej zaufanie ,bez żadnych skrupułów. Prawdopodobnie to również ten człowiek zaaranżował, aby Tarkowska poparła jego cichego wspólnika S. Chojnowskiego na funkcję Wójta oraz jego kolesi byłych działaczy pamiętnej "Odnowy" z 2002r jako członków komitetu wyborczego w wyborach przedterminowyc h i tych z 2014roku. Stało się najgorsze, bo ludzie, ufając przecież byłej wójt, nie podejrzewając podstępu i manipulacji politycznej z zewnątrz niczym baranki idące na rzeź, poparli jej propozycję. Ten zatrudniony przez Tarkowską wysoki rangą "urzędnik", tak naprawdę szara eminencja naszej Gminy Kazimierz H. który zdaniem wielu miał za zadanie powalić naszą Gminę na kolana ,a następnie drugim chwytem na "plechy" dostał to od swojej niby byłej szefowej i imienniczki Kazimiery na przysłowiowym talerzu. Wykorzystał to z całą mocą i nadal z tego korzysta całą gębą można rzec nawet szuflą. Pomiata Sławkiem (wójtem), młodym Michałkiem i oczywiście opinią publiczną Kleszczowa. Ci z kolei szastają naszymi pieniędzmi wręcz bez opamiętania, może z tego coś mają??, w końcu nic za darmo. Żeby było ciekawiej i żeby wyglądało że czymś rządzą "budują" np. przedszkole aż za 17 mln i remontują ośrodek zdrowia za 15 mln. Problem w tym że gdzie indziej takie roboty kosztują Gminy co najmniej dwa razy taniej, co udowodnili internauci podając koszt budowy takiego samego przedszkola w Warszawie za niecałe osiem milionów. Jak myślicie, dlaczego jest tak drogo w Kleszczowie? Odpowiedź jest chyba tylko jedna, bo rządzą u nas tacy, co mieli nas wykończyć i robią to całą stanowczością, a później jak osiągną swój cel rozjadą się po Polsce. Jedni pojadą do Białej Podlaskiej, drudzy do Piaseczna, Piotrkowa, Wolborza, Jarostów, inni do Łodzi, Pabianic ,Dłutowa, Bełchatowa, a nam rzeczywiście zostanie wielka dziura i hulający po niej wiatr. Mnie tylko ciekawi gdzie udadzą się tuzy naszego samorządu (obecni radni),którzy im to przyklepują bądź nie przychodzą na sesję ,gdy ważą się losy naszej samorządności, jak zrobił to ostatnio jeden z radnych z miejscowości Kleszczów. To jest naszym nieszczęściem szanowni Kleszczowianie, a nie to co robią w Warszawie, od tego mamy naszych Posłów i Senatorów, a nie radnych, którzy moim zdaniem nigdy nie powinni nimi zostać, przynajmniej większość z nich.
Cytować
 
 
#1 Arab 2016-11-07 21:39
To już nie będzie wakacji w Czarnogórze ?
Pieniążki pomalutku odfruwają do Warszawy frrrr, frrr, frr.
Ale mówiłem, żeby drogę przez wkop zrobić to by chociaż pamiątka była, a tak Prezio Kaczor jeszcze nie jedną służbę wymyśli. On cały czas myśli i coś tworzy, a pieniądze na to znajdzie u tych, co je mają, ale nie wiedzą jak je wydać. :)
Cytować
 

Dodaj komentarzGminaKleszczow.Info Wszystkie prawa zastrzeżone 2012 - 2015